Biznes Gospodarka

Odżywka Nail Therapy Eveline Cosmetics „Kosmetykiem Wszech Czasów”

Odżywka Nail Therapy Eveline Cosmetics „Kosmetykiem Wszech Czasów”
Odżywka wzmacniająca z diamentami z serii Nail Therapy Professional Eveline Cosmetics została uznana Kosmetykiem Wszech Czasów. Nagroda jest przyznawana przez użytkowniczki portalu

Data publikacji: 2014-04-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Odżywka Nail Therapy Eveline Cosmetics „Kosmetykiem Wszech Czasów”
Kategoria: BIZNES Gospodarka

Odżywka wzmacniająca z diamentami z serii Nail Therapy Professional Eveline Cosmetics została uznana Kosmetykiem Wszech Czasów. Nagroda jest przyznawana przez użytkowniczki portalu www.wizaz.pl.

W tegorocznej edycji kapituła 69 tysięcy recenzentek w kategorii „Pielęgnacja dłoni: Odżywki do paznokci” najwyżej oceniła produkt Eveline Cosmetics.

Użytkowniczki portalu wizaz.pl poprzez swoje oceny i decyzje przyznały produktom tytuł Kosmetyku Wszech Czasów.

Odżywki do paznokci z serii Nail Therapy są niekwestionowanym liderem sprzedaży z ponad 50% udziałem wartościowym w rynku. Kobiety cenią je za skuteczność działania oraz przystępną cenę. Nagroda przyznana przez „wizażanki” bardzo nas cieszy i potwierdza ogromną popularność odżywek – mówi Agnieszka Kamila Nierychlewska, PR Manager Eveline Cosmetics

Kosmetyk Wszech Czasów (KWC) jest największym w Europie opiniotwórczym katalogiem produktów kosmetycznych. Recenzje dodawane są przez użytkowniczki serwisu Wizaz.pl. Do chwili obecnej, ponad 70 000 recenzentek zaopiniowało ponad 43 000 produktów kosmetycznych, tworząc tym samym bazę blisko 810 000 rozbudowanych recenzji konsumenckich dostępnych on-line.

ODŻYWKA WZMACNIAJĄCA Z DIAMENTAMI – ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci supertwardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Odżywka Nail Therapy Eveline Cosmetics „Kosmetykiem Wszech Czasów” BIZNES, Gospodarka - Odżywka wzmacniająca z diamentami z serii Nail Therapy Professional Eveline Cosmetics została uznana Kosmetykiem Wszech Czasów. Nagroda jest przyznawana przez użytkowniczki portalu www.wizaz.pl.

A to już wiesz?  Projekt nowego podatku handlowego uderza w sprzedawców sprzętu RTV i AGD

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy