Ogrzewanie podłogowe Systemu KAN-therm zostało nagrodzone tytułem „Systemu Instalacyjnego 2013 roku” w konkursie branżowego miesięcznika „Systemy Instalacyjne”. O zwycięstwie zdecydowali czytelnicy pisma.
Inauguracja programu odbędzie się 4 września br. podczas XXIII Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdrój i połączona będzie z prezentacją raportu THINKTANK – RWE „Miasta przyszłości - przyszłość miast".
FM Logistic oferuje swoim klientom drobnicowym nowy obiekt magazynowy w Lućmierzu k. Łodzi. Zastąpił on do tej pory wykorzystywany magazyn w tej samej miejscowości. Nowy magazyn realizuje dwa razy większy obrót – na poziomie 6
Konkurencyjność gospodarcza metropolii, inwestowanie w kapitał ludzki, nowoczesne rozwiązania w planowaniu przestrzennym – to tematy, jakie będą poruszane podczas zbliżającej się piątej edycji Kongresu Smart Metropolia.
Według danych z początku września segmentami, w których nastąpił wzrost wniosków o finansowanie inwestycji to handel, budownictwo i transport. Do tego grona dołącza branża drzewna - do końca sierpnia dynamika r/r to ponad 55
W całym kraju funkcjonuje około 4,5 mln zmywarek. Oznacza to, że pracują już w co trzecim polskim domu. Zmywarki to jedne z najczęściej psujących się sprzętów AGD. Co zazwyczaj ulega uszkodzeniu i co zrobić, żeby ze sprzę
OEES2 zawita po raz drugi do krakowskiego Centrum Kongresowego ICE Kraków już 14-15 listopada br.
W białostockim Promotechu powstanie Centrum Badawczo-Rozwojowe. To efekt umowy o dofinansowanie tego projektu, podpisanej z Ministerstwem Rozwoju.
Co mogą zrobić mieszkańcy Piastowa dla szkół i środowiska? Jak mogą uczcić Dzień Dobrych Uczynków, który wypada już w najbliższy poniedziałek? Oddając elektrośmieci do dedykowanych punktów zbierania!
Jeśli Polska wygra wyścig o EXPO 2022, wystawa po raz pierwszy odbędzie się w Europie Środkowo-Wschodniej. Atutem kandydatury jest lokalizacja, temat i koncept architektoniczny.