Regionalne

Wakacje dla dzieci i nastolatków – Almatur stawia na bezpieczeństwo i akcję First Moment

Wakacje dla dzieci i nastolatków – Almatur stawia na bezpieczeństwo i akcję First Moment
Informacja prasowa Warszawa, 15 lutego 2021 r. Rozpoczynająca się od dziś promocja First Moment, liczne zniżki cenowe, a także ochrona Klientów przed skutkami niespodziewanej kwarantanny

Informacja prasowa
Warszawa, 15 lutego 2021 r.

Rozpoczynająca się od dziś promocja First Moment, liczne zniżki cenowe, a także ochrona Klientów przed skutkami niespodziewanej kwarantanny – z tego wszystkiego można skorzystać przy zakupie kolonii i obozów tematycznych przygotowanych przez Biuro Podróży Almatur. Szeroka oferta imprez turystycznych dla dzieci i młodzieży zadowoli nawet najbardziej wybrednego młodego podróżnika.

Tegoroczna oferta Almaturu – najdłużej działającego biura podróży w Polsce – jest jeszcze bardziej atrakcyjna, bo poza różnorodnością i promocjami cenowymi, przyciąga także możliwością wykorzystania Polskiego Bonu Turystycznego oraz pakietem „Rezerwuj bez Obaw”.

Twoja oferta pod szczególną ochroną
Od kilku lat w branży turystycznej niesłabnącą popularnością cieszą się oferty niejako przeciwstawne do znanego „last minute” – to oferta „first minute”, która dzięki zakupowi z dużym wyprzedzeniem czasowym jest nieraz znacznie bardziej atrakcyjna cenowo. Dlatego właśnie wielu rodziców myśli o wakacjach swoich dzieci już zimą. W tym roku, z powodu wciąż panującej pandemii, wiele osób może obawiać się wcześniejszych zakupów wycieczek i ewentualnej utraty pieniędzy w razie zachorowania lub obowiązku odbycia kwarantanny. Wychodząc naprzeciw tym wątpliwościom Almatur, w obowiązującej od 15 lutego do 8 marca promocji First Moment, oferuje również pakiet „Rezerwuj bez Obaw”. Na co można liczyć w jego ramach? – „Rezerwuj bez Obaw” ma chronić naszych Klientów przede wszystkim przed utratą pieniędzy i możliwości wyjazdu w razie zachorowania na COVID – 19 lub konieczności odbycia kwarantanny. Zaliczka wynosi jedynie 200 zł. W przypadku zachorowania na koronawirusa lub kwarantanny oferujemy możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji na inny termin wyjazdu. Pakiet przewiduje też bezpłatną rezygnację z wykupionych wakacji do 30. dnia przed datą wyjazdu. Dzięki tym udogodnieniom nasi Klienci, decydując się na wyjazd dla swojego dziecka w ofercie First Moment nie muszą martwić się o to, że choroba pokrzyżuje wakacyjne plany ich pociech i że stracą pieniądze – mówi Mirosław Sikorski, prezes zarządu Almatur.
Wyjazd tematyczny – najlepszy pomysł na bon turystyczny

A to już wiesz?  Babeczki i miłosne kupony – przewrotny pomysł na Walentynki

W sezonie 2021 dodatkową zachętą do zakupienia wyjazdu dla młodzieży jest Polski Bon Turystyczny, który można zrealizować wybierając dowolną ofertę Almaturu w kraju. Ponadto, przy realizacji bonu, firma oferuje w ramach promocji First Moment dodatkowo rabat w wysokości 50 zł. W ofercie dostępnych jest aż 76 lokalizacji, a propozycji tematycznych jeszcze więcej, bowiem od lat znakiem rozpoznawczym Almaturu jest różnorodność oferty dla dzieci i nastolatków. W katalogu firmy znajdują się nie tylko wyjazdy stricte rekreacyjne, ale także obozy sportowe, artystyczne czy kolonie tematyczne, np. te nawiązujące do survivalu lub zainteresowań kulinarnych. Młodzież może przebierać w propozycjach wyjazdów, na których będzie szansa podszkolić np. swój warsztat pisarski lub wokalny, albo nauczyć się fotografować czy malować. Dla miłośników nietuzinkowego spędzania czasu stworzono wiele ofert obozów tematycznych, np. przygodowy, szybowcowy, detektywistyczny, fitness, paintballowy czy militarny.

Dodatkowe promocje na wyciągnięcie ręki
Promocyjne ceny obozów i kolonii w ofercie First Moment oraz dodatkowa zniżka o wartości 50 zł przy wykorzystaniu bonu turystycznego to nie wszystkie okazje cenowe, na jakie mogą liczyć Klienci Almaturu. Rodzice, którzy chcieliby wysłać na kolonie lub obóz co najmniej dwoje dzieci otrzymają po 50 zł rabatu na każde z nich. Wybór dwóch wyjazdów w tym samym sezonie dla jednego dziecka również zaowocuje zniżką w wysokości 50 zł na drugą imprezę turystyczną.

Tradycyjnie już, Almatur nie zapomina o swoich stałych Klientach, oferując im przy zakupie bezpłatne audiobooki, bony zakupowe lub fakultety na wybranych imprezach.

Więcej o firmie Almatur:
Almatur to najdłużej działające Biuro Podróży w Polsce, które już od 1956 roku buduje swoją pozycję w branży turystycznej. Przez ten czas, turyści mieli okazję przejechać razem z biurem świat wzdłuż i wszerz, począwszy
od Polski, poprzez kraje ościenne aż po antypody. Od wielu lat Almatur jest niekwestionowanym liderem w branży w organizacji obozów młodzieżowych.
Swoją przygodę z turystyką Almatur rozpoczął jako biuro wyspecjalizowane w organizacji wycieczek dla środowiska akademickiego. Dziś oferuje swoim Klientom wiele propozycji wyjazdów w najpiękniejsze zakątki świata. Firma stale się rozwija i co roku wysyła ponad 30 000 osób na wyjazdy zarówno w kraju, jak i za granicą.

A to już wiesz?  Pracownicy a ochrona danych osobowych

Almatur posiada 16 własnych biur sprzedaży w największych miastach akademickich oraz współpracuje z siecią blisko 1000 agentów na terenie całego kraju. Firma należy do największych organizacji międzynarodowych działających w branży turystycznej: World Youth Student & Educational Travel Confederation, ISIC Association, jest także członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz agentem IATA. Więcej informacji znajduje się
na stronie: www.almatur.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy