Biblioteczka

Tajemnicza kraina, Ewa Bauerfeind-Burkot

Tajemnicza kraina, Ewa Bauerfeind-Burkot
Informacja prasowa o książce „Tajemnicza kraina” „Wartościowa książeczka dla dzieci, pisana w tradycyjnym stylu” /opinia redakcji Rozpisani.pl/ Tajemnicza kraina Ewa Bauerfeind-Burkot Wydawnictwo: Rozpisani.pl ISBN: 978-83-942289-0-3

Informacja prasowa o książce „Tajemnicza kraina”

„Wartościowa książeczka dla dzieci, pisana w tradycyjnym stylu”
/opinia redakcji Rozpisani.pl/

Tajemnicza kraina
Ewa Bauerfeind-Burkot
Wydawnictwo: Rozpisani.pl
ISBN: 978-83-942289-0-3
Wydanie: 2015 r.
Język: polski
Format: druk
Wydanie: 1
Cena detaliczna brutto: 19,90 zł

http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/284401/tajemnicza-kraina.html

Czy pamiętacie Państwo bajki z dzieciństwa, które były mądre i uczyły dzieci wielu cennych wartości? Osobiście ciągle mam w pamięci, gdy moja babcia opowiadała mi na dobranoc bajkę o wilku i kózce – wyniosłam z niej bardzo dużo. Przede wszystkim to, żeby nie ufać obcym i być zawsze posłusznym rodzicom.

W dzisiejszych czasach coraz trudniej zainteresować dzieci wartościowymi bajkami. Świat kolorów, tabletów i innych wynalazków dzisiejszych czasów spycha na bok książki, na których wychowywało się nasze i naszych rodziców pokolenie.
Dlatego tym bardziej polecam Państwu książeczkę dla dzieci „Tajemnicza kraina”. Jest to piękna, ujmująca, ciekawa opowieść wzorowana na utworach klasycznej literatury dziecięcej, pisana wierszem. Dodatkowym walorem książki są barwne, duże ilustracje i atrakcyjna szata graficzna.

Książeczka opowiada o chłopcu, który stracił rodzinę i wyruszył w świat. Janek spotkał staruszka, który zaprowadził go do magicznej krainy. Tam chłopak poznał nieszczęście, które spotkało mędrca i jego żonę – zaginęła im córka jakiś czas temu, więc niewiele myśląc zaoferował swą pomoc. W lesie napotkał kilka zwierząt, dzięki którym dotarł do królowej wróżek i odnalazł dziewczynę. Bajka kończy się morałem.

Czytanie „Tajemniczej krainy” będzie prawdziwą przyjemnością zarówno dla dzieci, jak i rodziców lub dziadków.

O autorce:

Ewa Bauerfeinf-Burkot – pisze dla dzieci od 4 lat. Wszystko zaczęło się pięknym podsumowaniem 3 lat w szkole syna autorki. Pani Ewa napisała wspomnienia dla wychowawczyni z I, II i III klasy – właśnie wierszem. Następnie pisała wierszyki do szkolnej gazetki. Przez 2
lata miała swoją stronę internetową. Zamiłowanie autorki do pisania książek było tak silne, że na początku 2015 roku postanowiła, że wyda swoją książkę. Pisanie dla dzieci sprawia autorce ogromnie dużo przyjemności. Snucie opowieści wierszem, szukanie rymów, wplatanie emocji, optymizmu, dobrych intencji jest wspaniałym sposobem na oderwanie się od codzienności.
Pani Ewa pisze na „starą nutę”, bo tak w jej duszy gra melodia słów, która w efekcie tworzy tradycyjną, lekką, przyjemną opowieść.

A to już wiesz?  O zdrowiu i chorobach szlachty polskiej, Karolina Stojek-Sawicka

Książka do nabycia w najlepszych księgarniach stacjonarnych i internetowych.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy