DZIAŁ BADAŃ EKONOMICZNYCH EULER HERMES I ALLIANZ RESEARCH
Kiedy pracownicy słyszą w firmie o procesie automatyzacji, od razu w ich głowach pojawia się czerwona lampka z hasłem „będą zwolnienia”. Choć powszechnie słowo to oznacza wykonywanie określonych zadań bez udziału człow
Blisko 160 ton konstrukcji stalowej zamontował do tej pory Promostal w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku. Całość konstrukcji wsporczej ważyć będzie ok. 600 ton.
List otwarty Marka Piechockiego, prezesa LPP SA, do mediów na temat działań na rzecz poprawy warunków łańcucha dostaw w fabrykach w Bangladeszu.
Białostocka spółka Automatyka Pomiary Sterowanie SA zdobyła tytuł Geparda Biznesu 2013 w konkursie, promującym dynamiczne przedsiębiorstwa.
Niepokojące połączenie stagnacji w zakresie wzrostu gospodarczego, anemicznej presji cenowej oraz utrzymującego się nadmiaru mocy przerobowych sprawia, że prognozy dla światowego handlu są w najbliższej perspektywie w najlepsz
Wczoraj na placu budowy stadionu miejskiego Promostal przeprowadził operację przestawienia ogromnego dźwigu Herkules na drugą stronę stacjonarnego dźwigu wieżowego. To kolejny etap prac konstrukcyjnych.
Jean-Christophe Machet (CEO FM Logistic) zainaugurował nowy Program Zrównoważonego Rozwoju Grupy FM.
27,3 miliona złotych to łączne zadłużenie 56 spółek notowanych na głównym rynku GPW, które na początku maja znajdowały się w Krajowym Rejestrze Długów. Liczba giełdowych dłużników jest najniższa w historii badania.
Historia zatoczyła krąg. 31 lat temu sieć Domino’s Pizza otworzyła pierwszą pizzerię poza granicami Stanów Zjednoczonych – w Kanadzie, w mieście Winnipeg. 7 maja w tym samym kraju otworzyła swój 11 tysięczny lokal.