Biznes Gospodarka

Przyszłość to dopiero początek: 25-lecie firmy Budvar

Przyszłość to dopiero początek: 25-lecie firmy Budvar
Do grona solidnych przedsiębiorstw, które poszczycić się mogą doświadczeniem sięgającym ćwierćwiecza, dołączyła w tym roku firma Budvar Centrum ze Zduńskiej Woli, polski producent stolarki

Data publikacji: 2017-05-23
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Przyszłość to dopiero początek: 25-lecie firmy Budvar
Kategoria: BIZNES Gospodarka

Do grona solidnych przedsiębiorstw, które poszczycić się mogą doświadczeniem sięgającym ćwierćwiecza, dołączyła w tym roku firma Budvar Centrum ze Zduńskiej Woli, polski producent stolarki otworowej.

Wiedza, jakość, renoma, precyzja – do tych celów dąży wiele polskich i światowych firm. Jednak nie każda założone cele osiąga. Do grona solidnych przedsiębiorstw, które poszczycić się mogą doświadczeniem sięgającym ćwierćwiecza, dołączyła w tym roku firma Budvar Centrum ze Zduńskiej Woli, polski producent stolarki otworowej. Z tej okazji, 12 maja 2017  założyciele, pracownicy i współpracownicy spotkali się podczas uroczystej Gali, stanowiącej punkt kulminacyjny obchodów 25-lecia firmy.

Uroczysta Gala, będąca najważniejszym momentem obchodów jubileuszu 25-lecia firmy Budvar, była przede wszystkim momentem wspomnień, podziękowań oraz przyznania wyróżnień pracownikom z najdłuższym stażem. Piątkowa ceremonia odbyła się w Zduńskowolskim Centrum Integracji Ratusz. Jak deklarował podczas swojego wystąpienia prezes firmy Budvar, Marek Trzciński, tegoroczne 25-lecie to zaledwie początek.

– W biznesie kierujemy się przede wszystkim zasadą, że nasze produkty są jednocześnie naszą wizytówką. Dlatego szczególną wagę przywiązujemy do jakości i precyzji, kontrolując wszystkie etapy produkcji, począwszy od wykonania profili, a na opakowaniu gotowego produktu skończywszy. To właśnie skrupulatność, troska o detale oraz ambicja zarówno pracowników, jak i współpracowników naszej firmy, pozwoliły nam zbudować solidny filar, na którym opiera się nasza dotychczasowa, 25-letnia historia. Jubileuszowy rok to dla nas nie tylko czas podsumowania największych sukcesów, ale i moment intensywnego kreślenia nowych i jeszcze ambitniejszych planów na przyszłość – mówi Marek Trzciński, prezes firmy Budvar.

W obchodach 25-lecia firmy udział wzięli wszyscy pracownicy, kontrahenci i partnerzy biznesowi. Wyrazem uznania i podziękowania dla osób wspierających firmę Budvar od samego początku, stały się wyróżnienia wręczone przez prezesa. Wieczór obfitował także w liczne wystąpienia. Prezes w swoim przemówieniu wielokrotnie podkreślał nieoceniony wkład pracowników i współpracowników, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu i ambicji pozwolili firmie osiągnąć obecną pozycję. Firma Budvar otrzymała z kolei podziękowania od władz miasta, za wkład w rozwoju regionu oraz za promowanie Zduńskiej Woli na arenie krajowej i międzynarodowej.

A to już wiesz?  Zgrany zespół i zaufanie to podstawa w osiągnięciu sukcesu

Wśród gości znaleźli się nie tylko współpracownicy oraz klienci z Polski, ale i z całego świata – Francji, Niemiec, Włoch, a nawet Nowej Zelandii, gdzie firma Budvar zajmuje czołową pozycję na rynku stolarki otworowej PVC. Gwiazdą tego wyjątkowego wieczoru był kabaret muzyczny Grupa MoCarta, który rozbawił jubileuszową publiczność do łez.

 

Co ciekawe, wydarzenie odbyło się w miejscu, przy którego budowie użyto produktów firmy Budvar. Bryła budynku MDK Zduńskowolskie Centrum Integracji Ratusz przykuwa wzrok przede wszystkim dzięki obszernym przeszkleniom, które rozmieszczone są na każdej z fasad. Z indywidualnie zaprojektowanych i wykonanych okien wzniesiono także wieżę, która stanowi nawiązanie do klasycznego wyglądu historycznego budynku zduńskowolskiego ratusza.

25 lat to wynik bez wątpienia zasługujący na uznanie. Nieustanne eksplorowanie nowych obszarów rozwoju i inwestowanie w zaawansowane technologie spowodowało, że obecnie firma zajmuje bardzo wysoką pozycję w rankingu producentów okien i drzwi, nie tylko na arenie ogólnopolskiej, ale i ogólnoświatowej. Przedsiębiorstwo założone zostało w 1992 roku przez Marka Trzcińskiego, a początkowym obszarem działalności była jedynie sprzedaż okien PVC. Kamieniem milowym w umacnianiu pozycji marki na rynku było wybudowanie fabryki niespełna 12 lat później, co pozwoliło nie tylko na dystrybucję, ale i wytwarzanie własnych produktów. Bardzo istotną z punktu widzenia rozwoju firmy datą jest także rok 2010, kiedy to produkty Budvar zostały wprowadzone na rynki zagraniczne (Niemcy, Francja, Włochy, Czechy, Słowacja, Słowenia, Austria, Hiszpania, Belgia). Obecnie firma to blisko 350 pracowników centrali, ponad 740 wykwalifikowanych specjalistów, 100 punktów dystrybucyjnych oraz roczne obroty rzędu 70 mln zł.

Więcej informacji o firmie Budvar i dostarczanych przez nią produktach znaleźć można na www.budvarcentrum.pl.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Przyszłość to dopiero początek: 25-lecie firmy Budvar BIZNES, Gospodarka - Do grona solidnych przedsiębiorstw, które poszczycić się mogą doświadczeniem sięgającym ćwierćwiecza, dołączyła w tym roku firma Budvar Centrum ze Zduńskiej Woli, polski producent stolarki otworowej.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy