21 maja 2017 r. to wyjątkowa data, którą każdy miłośnik słodkości powinien zapisać w swoim kalendarzu. To właśnie tego dnia obchodzony jest… Światowy Dzień Pieczenia! Kochasz, tęsknisz, a może dziękujesz?
Już w najbliższą sobotę ruszają Dni Ziemi Juchnowieckiej. Przez kolejnych 8 dni na uczestników obchodów czekać będzie szereg różnorodnych atrakcji.
Trwa spór o objęcie płacą minimalną kierowców jedynie przejeżdżających przez teren Niemiec. Tysiące polskich firm transportowych czeka na decyzję Komisji Europejskiej, która ma zapaść w najbliższych dniach.
Badanie MetLife: Idealny doradca na niepewne czasy
Wyposażenie angielskiego magazynu Total w panele promiennikowe Infra Aqua Eco to kolejna prestiżowa realizacja na koncie Mark BV, światowego lidera w produkcji systemów ogrzewania i klimatyzacji.
FM Logistic uruchamia blog: 360 Logistic – nowy wymiar łańcucha dostaw. W ten sposób firma zamierza prezentować opinie, komentarze oraz publikacje dotyczące tzw. logistyki przyszłości.
AMBRA S.A. wprowadza na polski rynek znaną markę win ukraińskich Koblevo.
W ostatnich latach emigracja zarobkowa Polaków całkowicie zmieniła realia na rynku pracy. Wysoki wzrost gospodarczy spowodował zjawisko braku rąk do pracy. Ratunkiem okazał się napływ pracowników z Ukrainy, których według ba
W Polsce panuje ogromny popyt na drewno. Nasz kraj od trzech lat pozostaje także liderem eksportu drewnianych drzwi i okien w Europie. Tymczasem z danych Krajowego Rejestru Długów wynika, że zadłużenie sektora drzewnego wynosi bl
Powszechnie mówi się że mężczyźni wolą tzw. mocne trunki, kobiety o wiele chętniej sięgają po te z mniejszą zawartością alkoholu. Jednak specjaliści w tym temacie dalecy są od radykalnych podziałów.