Marki Cersanit i Opoczno już po raz drugi pojawią się na największych w Europie Środkowo-Wschodniej targach biznesowych - Warsaw Home 2019. Wydarzenie odbędzie się w dniach 3-6 października w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod W
NIEŚMIAŁE „ZROBIMY WSZYSTKO, CO BĘDZIE KONIECZNE” ZE STRONY EUROPEJSKICH DECYDENTÓW
FM Logistic otrzymało za 2018 rok rating „B minus” od CDP (agencji ratingowej w zakresie ochrony środowiska) za swoją politykę środowiskową, znacznie powyżej średniej dla sektora logistyki, który notuje wynik „D”
Co 2 lata targi Perimeter Protection przyciągają do Norymbergi firmy i specjalistów związanych z systemami zabezpieczeń. Są one istotnym punktem na mapie targowej producentów systemów ogrodzeniowych. Podczas targów nie mogło
Rynek HoReCa w Polsce jest wart 30,9 mld zł według analizy PMR, co oznacza, że w 2018 r. wzrósł 7% rok do roku. Potwierdzeniem są dane zaprezentowane w raporcie PMR „Rynek HoReCa w Polsce 2019. Analiza rynku i prognozy rozwoju
Wyposażenie angielskiego magazynu Total w panele promiennikowe Infra Aqua Eco to kolejna prestiżowa realizacja na koncie Mark BV, światowego lidera w produkcji systemów ogrzewania i klimatyzacji.
Jak wskazują dane Głównego Urzędu Statystycznego czterema na dziesięć przedsiębiorstw w Polsce kierują kobiety . Tym samym nasz kraj należy do ścisłej czołówki Unii Europejskiej pod tym względem.
Tradycyjne pierogi ruskie lub z mięsem, bigos, łazanki i krokiety – polska firma spożywcza Polish Village Bread wypuszcza na brytyjski rynek nową gamę wyrobów garmażeryjnych.
W poniedziałek, 17 grudnia 2018 roku, miało miejsce podpisanie umowy pomiędzy Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną a RTE Poland Sp. z o. o. Przedmiotem dokumentu jest planowana na terenie należącym do PSSE budowa fabryki rowe
Białostocka spółka KAN otrzymała godło „Teraz Polska”. Firmę uhonorowano za jej flagowy produkt - System KAN-therm Press LBP.