Ponad 54,7 mln zł przychodów osiągnął w 2017 r. białostocki Promotech – o 12,6 proc. więcej w stosunku do roku poprzedniego. W najbliższych latach spółka zakłada dalszy dynamiczny wzrost sprzedaży
Największe wydarzenie gospodarcze Polski Północnej
W obliczu zmian klimatycznych powszechne przejście na auta elektryczne wydaje się kwestią czasu. Ten proces nie ominie również logistyki, w której funkcjonowanie bez pojazdów jest niemożliwe.
Polski importer i dystrybutor węgla – Barter SA wprowadza na rynek swoje najnowsze konfekcjonowane produkty - KRZESIMIR, CZARNY JAN i ECO-POWER Lady.
Jaka powinna być łazienka idealna dla mężczyzny? Odpowiedzi na to pytanie jest być może tyle, ilu jest panów stojących przed trudnym wyzwaniem urządzenia swojej kawalerki... SANPLAST SA ma dla nich kilka dobrych propozycji i w
Organizatorzy Międzynarodowej Giełdy Kooperacyjnej Sourcing Day Poland 2015
W ciągu ostatnich sześciu miesięcy przedsiębiorcy nie odnotowali poprawy sytuacji finansowej swoich firm, na co wpłynął większy niż przewidywali spadek cen i popytu.
W całym kraju funkcjonuje około 4,5 mln zmywarek. Oznacza to, że pracują już w co trzecim polskim domu. Zmywarki to jedne z najczęściej psujących się sprzętów AGD. Co zazwyczaj ulega uszkodzeniu i co zrobić, żeby ze sprzę
W najbliższy weekend Podlasie stanie się targowym centrum kraju. Wszystko za sprawą dwóch imprez – Europejskiego Dnia Rolnika w Suchowoli oraz Targów Budowlanych na Stadionie Miejskim w Białymstoku.
Anita Łęgowik i Szymon Jankiewicz z Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zwyciężyli w polskich eliminacjach konkursu Faster Mind Challenge. Zaproponowali wykorzystanie energii wiatrowej.