Biznes Media i PR

Peppermint powered by Quad z aktywacją dla marki Tymbark

Peppermint powered by Quad z aktywacją dla marki Tymbark
Peppermint powered by Quad z aktywacją dla marki

Data publikacji: 2021-02-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Peppermint powered by Quad z aktywacją dla marki Tymbark
Kategoria: Media i PR BIZNES

Peppermint powered by Quad z aktywacją dla marki Tymbark.

Agencja Peppermint odpowiada za koncept kreatywny i  przygotowanie aktywacji digitalowej dla marki Tymbark. W ramach akcji marka zaprasza swoich odbiorców do sprawdzenia, jak dobrze znają swoich znajomych.

Głównym elementem aktywacji jest stworzona przez Peppermint aplikacja webowa Tymbark Quiz, dzięki której użytkownicy mogą sprawdzić, jak dobrze znają się nawzajem. Rozgrywki w aplikacji przeznaczone są dla dwóch osób, dzięki czemu użytkownicy mogą spędzić czas razem, niezależnie od tego, czy są blisko siebie, czy całkiem daleko. Tymbark Quiz dostępny jest na stronie https://tymbarkquiz.com/.

Częścią aktywacji jest także konkurs, który daje uczestnikom szansę na współtworzenie aplikacji Tymbark Quiz. Zadaniem konkursowym jest bowiem wymyślenie pytania quizowego wraz z możliwymi odpowiedziami. Najciekawsze pytania zostaną opublikowane w aplikacji i nagrodzone kartami upominkowymi do answear.com oraz zestawami gadżetów. Konkurs jest promowany w kanałach społecznościowych marki Tymbark.

Za koncept, realizację i wdrożenie, a także przygotowanie materiałów komunikacyjnych aktywacji odpowiada agencja Peppermint powered by Quad. Jest to pierwszy projekt realizowany przez zespół agencji dla marki Tymbark. Peppermint nawiązał współpracę z marką w oparciu o wygrany przetarg.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Peppermint powered by Quad z aktywacją dla marki Tymbark Media i PR, BIZNES - Peppermint powered by Quad z aktywacją dla marki Tymbark.

A to już wiesz?  Bredel inwestuje 3,4 mln € w celu poprawy jakości i tempa realizacji zamówień

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy