Małopolska Wiadomości branżowe

O kwiatach przy filiżance herbaty

W czwartek, 30 kwietnia w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce odbyła się kolejna edycja Smakowitych czwartków pod hasłem „Kwiaty i tradycje z nimi związane”. W roli kobiet wielu talentów tym razem wystąpiły panie z Koła Przyjaciół Gorzkowa. Prezentacji barwnych bukietów i kompozycji kwiatowych po raz kolejny towarzyszyła degustacja herbat TEEKANNE. Czwartkowe spotkanie miało wyjątkową, kwiatową oprawę. Reprezentantki Koła Przyjaciół Gorzkowa nie tylko zaprezentowały przygotowane przez siebie bukiety, ale również zadbały o wystrój wnętrza wielickiego Centrum Kultury i Turystyki. Oprócz sezonowych, kwitnących właśnie kwiatów panie przygotowały kompozycje z kwiatów suszonych i wykonanych z bibuły. Prezentację wzbogaciły opowieści o tradycjach i zwyczajach związanych z kwiatami.Na wszystkich gości czekał słodki poczęstunek przygotowany przez Koło Przyjaciół Gorzkowa, a także aromatyczne herbaty

W czwartek, 30 kwietnia w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce odbyła się kolejna edycja Smakowitych czwartków pod hasłem ?Kwiaty i tradycje z nimi związane?. W roli kobiet wielu talentów tym razem wystąpiły panie z Koła Przyjaciół Gorzkowa. Prezentacji barwnych bukietów i kompozycji kwiatowych po raz kolejny towarzyszyła degustacja herbat TEEKANNE.

Czwartkowe spotkanie miało wyjątkową, kwiatową oprawę. Reprezentantki Koła Przyjaciół Gorzkowa nie tylko zaprezentowały przygotowane przez siebie bukiety, ale również zadbały o wystrój wnętrza wielickiego Centrum Kultury i Turystyki. Oprócz sezonowych, kwitnących właśnie kwiatów panie przygotowały kompozycje z kwiatów suszonych i wykonanych z bibuły. Prezentację wzbogaciły opowieści o tradycjach i zwyczajach związanych z kwiatami.

Na wszystkich gości czekał słodki poczęstunek przygotowany przez Koło Przyjaciół Gorzkowa, a także aromatyczne herbaty TEEKANNE, które umiliły czas spędzony na kolejnym Smakowitym czwartku. 

 

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył
A to już wiesz?  Mirosław Judkowiak zaprasza na sesję fotograficzną promującą projekt filmowy ?Gino Story?.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy