Biznes Handel

Do zakochania 7 minut. Walentynkowy speed dating i zakupy z sercem w Avenidzie

Do zakochania 7 minut. Walentynkowy speed dating i zakupy z sercem w Avenidzie
Co można zrobić w 7 minut? Zjeść średniej wielkości pyrę z gzikiem, przejść spod Poznańskich Koziołków na Wzgórze Świętego Wojciecha, albo… zakochać się od pierwszego wejrzenia. Poznańskie centrum handlowe Avenida zaprasza na bezpłatny walentynkowy speed

Data publikacji: 2020-02-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Do zakochania 7 minut. Walentynkowy speed dating i zakupy z sercem w Avenidzie
Kategoria: BIZNES Handel

Co można zrobić w 7 minut? Zjeść średniej wielkości pyrę z gzikiem, przejść spod Poznańskich Koziołków na Wzgórze Świętego Wojciecha, albo… zakochać się od pierwszego wejrzenia. Poznańskie centrum handlowe Avenida zaprasza na bezpłatny walentynkowy speed dating.

Co można zrobić w 7 minut? Zjeść średniej wielkości pyrę z gzikiem, przejść spod Poznańskich Koziołków na Wzgórze Świętego Wojciecha, spalić 60 kalorii pływając w Jeziorze Rusałka, albo… zakochać się od pierwszego wejrzenia. Poznań dostarczy wszystkich tych atrakcji, a na ostatnią z nich zaprasza centrum handlowe Avenida, które organizuje walentynkowy speed dating.

Już wkrótce idea szybkich randek opanuje Poznań. Z okazji nadchodzącego Święta Zakochanych centrum handlowe Avenida zaprasza osoby od 20. roku życia na akcję speed datingu. Każdy z uczestników będzie miał możliwość indywidualnej 7-minutowej rozmowy z wszystkimi pozostałymi osobami biorącymi udział w wydarzeniu. Na zakończenie każdy wypełni formularz zaznaczając, z którymi osobami chciałby kontynuować kontakt. Organizatorzy na podstawie wypełnionych formularzy udostępnią dane kontaktowe zaznaczonych osób. Później już wszystko w rękach par. Jak pokazuje historia, kilka znajomości nawiązanych podczas poznańskich speed datingów zakończyło się na ślubnym kobiercu.

Jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na miłość, dlatego do udziału w akcji pragniemy zaprosić nie tylko 20-latków, ale także osoby dojrzałe i seniorów. Wierzymy, że nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem i rozmowy w cztery oczy. U nas każdy ma szansę odnaleźć swoją Walentynkę! – zachęca Katarzyna Korpak, Dyrektor Avenidy Poznań.

Walentynkowy speed dating w Avenidzie odbędzie się w podanych poniżej terminach
z podziałem na grupy wiekowe:

– 14.02, kat. 24-36 lat, godz. 19.00, 

– 15.02, kat. 20-28 lat, godz. 13.00,

A to już wiesz?  PSH Lewiatan awansuje w prestiżowych rankingach

– 15.02, kat. 28-38 lat, godz. 15.00,

– 15.02, kat. 40 +, godz. 17.00.

Zapisy prowadzone są przez specjalny formularz online na stronie www.dateofdate.pl/randkazpoznaniem/zapisz-sie-avenida/.

To nie jedyna walentynkowa atrakcja przewidziana przez Avenidę. Każdy, kto w dniach 14 – 15 lutego zrobi zakupy za min. 50 zł, będzie miał szansę wyłowić pudełko pysznych czekoladek, a wydając na zakupach min. 100 zł – kartę podarunkową o wartości 85 zł. Połów prezentów w ramach akcji odbędzie się 14 lutego w godzinach 14.00 – 20.00 oraz 15 lutego w godzinach 13.00 – 19.00. Jedna osoba może okazać maksymalnie dwa paragony.

Bezpłatny walentynkowy speed dating odbędzie się w strefie Avenida Lounge na poziomie +1. Szczegóły i regulamin na www.avenidapoznan.com

Więcej informacji udziela:

Katarzyna Korpak

Dyrektor Centrum Handlowego AVENIDA

ECE Projektmanagement Polska

 

www.avenidapoznan.com

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Do zakochania 7 minut. Walentynkowy speed dating i zakupy z sercem w Avenidzie BIZNES, Handel - Co można zrobić w 7 minut? Zjeść średniej wielkości pyrę z gzikiem, przejść spod Poznańskich Koziołków na Wzgórze Świętego Wojciecha, albo… zakochać się od pierwszego wejrzenia. Poznańskie centrum handlowe Avenida zaprasza na bezpłatny walentynkowy speed dating.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy