Wiadomości Wiadomości branżowe

CYBEX rozpoczyna współpracę z super modelką Karoliną Kurkovą

CYBEX rozpoczyna współpracę z super modelką Karoliną Kurkovą
CYBEX rozpoczyna współpracę z super modelką Karoliną Kurkovą 1 marca 2019 roku – CYBEX, znana na całym świecie niemiecka marka wózków dziecięcych, fotelików samochodowych i

CYBEX rozpoczyna współpracę z super modelką Karoliną Kurkovą

1 marca 2019 roku – CYBEX, znana na całym świecie niemiecka marka wózków dziecięcych, fotelików samochodowych i nosideł dziecięcych, z przyjemnością ogłasza rozpoczęcie współpracy z super modelką Karoliną Kurkovą. Przez dwadzieścia lat Karolina występowała w kampaniach i pokazach dla najlepszych, luksusowych marek i tytułów mody na całym świecie. Niedawno Karolina rozpoczęła swoją najważniejszą podróż – jako matka dwójki dzieci. Kolekcja CYBEX by KAROLINA KURKOVA ma swój światowy debiut dziś, 1 marca i dedykowana jest nowoczesnym mamom oraz świadomym mody ojcom.

Misja CYBEX w tworzeniu modnego, harmonijnego stylu życia dla rodziców, nasze godne uwagi kolaboracje i postęp w dziedzinie innowacyjnych technologii, w połączeniu z energią i pasją Karoliny do obu jej zawodów, jest tym, co czyni ją doskonałym partnerem do wprowadzenia na rynek nowego produktu – mówi założyciel CYBEX, Martin Pos.

Kolekcja CYBEX by KAROLINA KURKOVA składa się z luksusowej spacerówki PRIAM, którą w łatwy sposób można przekształcić w system 3 w 1; kompaktowego wózka MIOS, który również jest dostępny w systemie 3 w 1; nowatorskiego rozkładanego fotelika samochodowego CLOUD Z; szykownego i wyrafinowanego nosidła YEMA, które wspiera bliskość między rodzicem i dzieckiem oraz dodatkowych akcesoriów.

W kolekcji Karoliny wyraźnie przeplata się koncepcja miłości, a także widać jej modowy sznyt. Żywe czerwone usta, które są zarówno elementem stylu i wyrazem miłości, zostały w artystyczny sposób połączone z odważnymi kolorami i wzorami tak, aby odzwiercidlić jej filozofię życia: postawę żartu
i fantazji. Dla mnie ważna jest akceptacja, zrozumienie i miłość. Nie możemy żyć bez miłości. Nie mogę żyć bez miłości do moich dzieci, mojego męża, mojej rodziny. – powiedziała Karolina.

Jako pracująca mama i entuzjastka mody, która rozumie potrzeby i pragnienia dzisiejszych kobiet, Karolina potraktowała współpracę z marką CYBEX bardzo poważnie. „Jeśli chodzi o wózek, potrzebujesz czegoś prostego, ale indywidualnego; czegoś bezpiecznego, ale stylowego”- mówi Karolina. „Dlatego właśnie uwielbiam CYBEX.” Podobnie jak Karolina, CYBEX w swoich produktach koncentruje się na poszukiwaniu idealnej symbiozy bezpieczeństwa, funkcjonalności i wzornictwa. Współcześni rodzice mogą polegać na funkcjonalności produktów CYBEX, a jednocześnie czuć się pewnie i stylowo, dzięki eleganckiemu wzornictwu produktów. Ponieważ Karolina jest orędownikiem zrównoważonego rozwoju, kolekcja wykonana jest z certyfikowanych włókien z recyklingu REPREVE®. Do wykonania przędzy dla jednego produktu wykorzystano do 31 recyklingowanych plastikowych butelek PET, tym samym powstała ekologiczna oferta.

A to już wiesz?  "Skarb" patronował Festiwalowi Zatoki Kobiet

Kolekcja CYBEX by KAROLINA KURKOVA została zaprezentowana w Corso Como w Nowym Jorku 28 lutego br. Dostępna będzie od marca w wybranych sklepach międzynarodowych oraz online.

###

O CYBEX
Firma CYBEX została założona w 2005 roku przez Martina Posa, znana jest na całym świecie ze swojego kultowego designu, innowacyjnych technologii, łatwej funkcjonalności i doskonałych funkcji zapewniających bezpieczeństwo we wszystkich produktach tworzonych z myslą o stylowych rodzicach rozpoczynających rodzicielstwo. Dyrektorem generalnym CYBEX jest Johannes Schlamminger. Więcej informacji na https://cybex-online.com/pl-pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy