W Rzeszowie ruszyła placówka Centrum Finansów Aviva

Chciałbyś płacić niższą ratę swojego kredytu hipotecznego? Chcesz, by Twoje oszczędności przynosiły większe zyski niż słabo oprocentowane lokaty bankowe? Chcesz dobrze wybrać ubezpieczenie? Uniknąć pułapek w usługach finansowych? Każdy z tych powodów jest dobry, aby odwiedzić placówkę Centrum Finansów Aviva, otwartą właśnie w Rzeszowie.

Centrum Finansów Aviva (CFA) to nowa sieć placówek utworzonych w 2014 r. przez Avivę ? jedną z najbardziej znanych w Polsce grup oferujących ubezpieczenia oraz produkty inwestycyjne i emerytalne. W pierwszym etapie powstało 10 placówek w dużych miastach ? po dwie w Warszawie i Wrocławiu oraz w Gdańsku, Gdyni, Szczecinie, Poznaniu, Katowicach i Łodzi.

Kolejna, jedenasta placówka została właśnie otwarta w Rzeszowie przy al. Rejtana 23. Jest czynna w dni robocze od 9.00 do 19.00.

CFA stawia w centrum uwagi interes klienta, nierzadko zagubionego wśród różnych usług finansowych i warunków umów. Nasze podejście ujęliśmy w dwa hasła: ?prześwietlamy oferty? oraz ?doradzamy-odradzamy?. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przejrzeć warunki posiadanych produktów finansowych. Po rzetelnej analizie wskażemy ich mocne i słabe strony. Doradzimy, czy warto coś zmienić. Przedstawimy też najlepsze w naszej ocenie możliwości w zakresie inwestowania oszczędności, kredytów i ubezpieczeń. Stwarzamy klientom strefę komfortu przy podejmowaniu decyzji ? mówi Adrian Jarosz, wiceprezes Avivy, kierujący działalnością CFA.

Oferta CFA obejmuje wyselekcjonowane produkty bankowe (kredyty hipoteczne i firmowe oraz pożyczki gotówkowe), a także ubezpieczenia, produkty inwestycyjne i emerytalne Avivy (w tym IKZE i IKE z korzyściami podatkowymi).

Na początek CFA przygotowało specjalną ofertę, umożliwiającą korzystne ulokowanie oszczędności na 2 miesiące, z gwarantowaną stopą zwrotu w wysokości 5,4% w ujęciu rocznym (jeśli klient dokona wpłaty do końca kwietnia br.) lub 4,4% od maja. Ubezpieczenie inwestycyjne ?Gwarancja Zysku? można założyć wyłącznie w placówkach CFA, wpłacając od 2 tys. do 20 tys. złotych. Po zakończeniu okresu inwestycji wpłacona kwota powiększona o gwarantowany zysk zostanie przelana na wskazany przez klienta rachunek bankowy.


dostarczył infoWire.pl
Źródło AVIVA. Dostarczył
Authors
Top