Śniadanie Wielkanocne dla samotnych w Chorzowie

Zbliżają się święta Wielkanocne. Wszyscy pragną spędzić je w gronie rodziny, przyjaciół i bliskich osób. W tym świątecznym okresie nie można zapomnieć o osobach samotnych ? osobach, które nie mają nikogo z kim mogłyby dzielić się radosną atmosferą świąt. To z myślą o nich w Niedzielę Wielkanocną (5 kwietnia) zostanie zorganizowane Śniadanie dla samotnych w Chorzowie. Eniro Polska, właściciel marki Panorama Firm został partnerem Fundacji Park Śląski i pomaga w organizacji śniadania.

?Nasza firma jest silnie kojarzona z wyszukiwaniem lokalnym w Internecie m.in. stąd też duże zaangażowanie firmy i jej pracowników w lokalne działania, wydarzenia i inicjatywy społeczne. Pracownicy z całej Polski z przyjemnością zaangażowali się w projekt. Zbierali potrzebne do organizacji śniadania artykuły spożywcze i przekazali je przedstawicielom Fundacji Park Śląski?. ? mówi Sabina Kornblit, Specjalista ds. PR w Eniro Polska.

Śniadanie wielkanocne dla samotnych  w Chorzowie odbędzie się w niedzielę, 5 kwietnia o godz. 9.00. w Parku Śląskim obok restauracji Wioska Rybacka. Na wielkanocnym stole pojawią się świąteczne potrawy - żurek z kiełbasą, jajka, ciasta.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Eniro Polska. Dostarczył
Authors
Top