Jesteś inwestorem? Weź udział w Inno-Tech Expo

Inno-Tech Expo to wydarzenie adresowane dla przedstawicieli branży nowych technologii i zafascynowanych innowacjami. Do udziału w tej inicjatywie zaproszone są firmy technologiczne, startupy, politechniki oraz instytucje otoczenia biznesu ? wszystko po to, by zintegrować przedstawicieli różnych środowisk, które łączy chęć tworzenia i zamiłowanie do technologii.

Wydarzenie odbędzie się 17-19 października tego roku na terenie Targów Kielce. Pierwszy dzień targowy będzie dniem zamkniętym dla zwiedzających. Wystawcom umożliwi to maksymalnie wykorzystanie ich obecności na tym wydarzeniu pod względem biznesowym. Pozwoli na skupienie się na nawiązywaniu kolejnych relacji, tak aby pomogły one w rozwoju ich przedsiębiorstw.

W tym też czasie zorganizowany zostanie tzw. Demo Day, w takcie którego startupy prezentować się będą przed inwestorami. Każy z chętnych projektów dostanie trzy minuty na zaprezentowanie swojego pomysłu przed publicznością. Dodatkowo, wszyscy przedstawiciele młodych firm zostaną poproszeni o wypełnienie ankiety określającej profil ich działalności i kierunki rozwoju. Podobnie sytuacja wyglądać będzie z inwestorami ? wszyscy ci, którzy wystawiać się będą na targach zostaną poproszeni o określenie branż z jakich poszukują projektów.

Organizatorzy targów Inno-Tech Expo, w oparciu o nadesłane ankiety organizować będą spotkania inwestorów z pasującymi profilowo startupami, tak aby umożliwić efektywniejsze nawiązanie relacji, które być może sprzyjać będą dalszemu rozwojowi projektów.

Drugi i trzeci dzień wydarzenie adresowany tak na dalszą kontynuację networkingu wśród wystawców jak i pozwoli na rozmowę ze zwiedzającymi, zainteresowanymi ofertą współpracy.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy na stronie wydarzenia: http://www.targikielce.pl/innotech/index.php

Organizatorami targów są: Com Creation, należąca do grupy Planet Group ? firma wyspecjalizowana w organizacji wydarzeń, w szczególności dla branży nowych technologii, Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Kielcach ? instytucja otoczenia biznesu, Targi Kielce - drugi ośrodek wystawienniczy w Europie Środkowo-Wschodniej.

Źródło Dziennik Internautów. Dostarczył netPR.pl
Authors
Top