Grupa Medicover inwestuje w Kielcach – Centrum Medyczne Medi Partner już otwarte

Od 27 kwietnia 2015 roku mieszkańcy Kielc mogą korzystać z nowej placówki medycznej - Grupa Medicover otworzyła właśnie Centrum Medyczne Medi Partner. Centrum oferuje usługi medyczne o najwyższych standardach Medicover i dostępne jest dla wszystkich, bez konieczności posiadania kart Medicover. Nowo otwarta placówka znajduje się przy ul. Wapiennikowej 14, w dzielnicy Barwinek.

Na pacjentów czeka szeroka gama specjalistów m.in. interniści, pediatrzy, ginekolodzy, okuliści i dermatolodzy. Placówkę wyróżnia oferta nowoczesnej i kompleksowej opieki stomatologicznej. W Medi Partner można również wykonać szeroki wachlarz badań laboratoryjnych, badania USG, a także szczepienia dla dzieci i dorosłych. Placówka Medi Partner otwarta jest dla wszystkich klientów. Z jej usług mogą zatem korzystać zarówno osoby nieposiadające pakietów medycznych, jak i klienci Medicover. Centrum będzie także obsługiwać klientów firm ubezpieczeniowych, z którymi sieć Medi Parnter ma podpisane umowy.

To co wyróżnia markę Medi Partner na rynku, to przede wszystkim elastyczność i dopasowanie oferty do potrzeb lokalnej społeczności. Jeśli zatem w Kielcach będzie większe zapotrzebowanie na określone badania czy konsultacje u lekarzy danej specjalizacji, to w Centrum Medi Partner zapewnimy pacjentom dostęp do takich usług. ? mówi Sylwia Pyśkiewicz, Wiceprezes Zarządu Medicover.

Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00, a w sobotę w godzinach 8:00-15:00. Punkt pobrań jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00-11.00. Dogodna lokalizacja ułatwia wygodny i szybki dojazd do Centrum Medycznego środkami komunikacji miejskiej, jak i samochodem. Bezpośrednio przy budynku znajdują się dedykowane miejsca parkingowe.

Nasze Centrum z pewnością przyjemnie zaskoczy klientów wyjątkową obsługą. Staraliśmy się stworzyć miejsce jak najbardziej przytulne i przyjazne pacjentom, zrywające z typowym wizerunkiem placówki medycznej. ? mówi Sylwia Pyśkiewicz. - Poza tym niezmiennie pacjenci mogą oczekiwać najwyższych standardów obsługi, wyznaczonych przez Grupę Medicover i dogodności, takich jak dostęp do elektronicznej historii choroby w każdym gabinecie Medi Partner.

Otwarcie własnej placówki medycznej w Kielcach pod marką Medi Partner jest elementem realizacji strategii rozwoju Grupy Medicover w Polsce. Już od 20 lat rozbudowujemy naszą sieć centrów medycznych, docierając do mieszkańców największych miast w Polsce, a od teraz umożliwiamy dostęp do naszych usług również klientom zamieszkującym miasta średniej wielkości - otwarcie placówki w Kielcach to pierwszy krok w tym kierunku. ? podsumowuje Sylwia Pyśkiewicz.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Medicover. Dostarczył
Authors
Top